Tenders

vacancy

Запрошення до участі у тендері RFQ O-02-2023 на укладання рамкового договору на закупівлю cумок-рюкзаків (з нанесенням). Кінцевий термін отримання пропозицій: 30 листопада 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня», в рамках проекту «Надання підтримки внутрішньо переміщеним особам та постраждалого від конфлікту населення шляхом індивідуальної допомоги та захисту на рівні громади», що реалізується за фінансової підтримки Oxfam GB, запрошує надати цінові пропозиції на укладання рамкового договору на закупівлю cумок-рюкзаків (з нанесенням)

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_О_02_2023.pdf

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на укладання рамкового договору на закупівлю cумок-рюкзаків (з нанесенням) запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано укласти рамковий договір на придбання  сумок-рюкзаків (з нанесенням), які вказані у Вашій пропозиції.

Ціни на сумки-рюкзаки (з нанесенням логотипу) повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 30 листопада 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на укладання рамкового договору на закупівлю cумок-рюкзаків (з нанесенням)»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку подання пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона (068) 181-93-81 (Довженко Катерина). Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 29 листопада 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

30 листопада  2023 року

 

 Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 30 листопада 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

 

 ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB O-05-2023 для укладання рамкової угоди на закупівлю медичних приладів, реабілітаційного обладнання та ортопедичних товарів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 25 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація в рамках проекту «Надання підтримки внутрішньо переміщеним особам та постраждалого  від конфлікту населення шляхом індивідуальної допомоги та захисту на рівні громади», що реалізується за фінансової підтримки Oxfam GB, просить надати тендерну пропозицію на товари, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію на закупівлю медичних приладів,  реабілітаційного обладнання та ортопедичних товарів.

Рамкова угода з переможцем (переможцями) буде укладено на закупівлю медичних приладів, реабілітаційного обладнання та ортопедичних товарів на період до 31.08.2024 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Запрошення_ITB_O-05-2023.docx

Додаток 1: Форма технічної пропозиції

Додаток 2: Форма фінансової пропозиції

Додаток 3: Реєстраційна форма постачальника

Додаток 4: Кодекс поведінки постачальника

Додаток 5: Запит щодо наявності та кількості магазинів компанії

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

- Фраза «Тендер на укладання рамкової угоди на закупівлю медичних приладів, реабілітаційного обладнання та ортопедичних товарів»;

- Найменування компанії.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток №2) та (Додаток 3) Форма реєстрації постачальника повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). 

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ, ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ, РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 23 грудня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 25 грудня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ ФАЙЛАХ!

 

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год.

25 грудня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB-U-14-2023 на укладення разового договору з поставки насосних агрегатів, пультів керування та супутніх виробів для водопостачання. Кінцевий термiн подання пропозицій: 12 грудня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» (надалі – Організація) просить надати вашу тендерну пропозицію з постачання насосних агрегатів, пультів керування та супутніх виробів для водопостачання, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

З переможцем тендеру буде укладено разовий договір. Заявлена вартість товару не може змінюватись протягом всього строку дії договору.

        

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

− Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_U_14_2023.pdf

− Додаток 1: Форма технічної пропозиції ITB-U-14-2023;

− Додаток 2: Форма фінансової пропозиції ITB-U-14-2023;

− Додаток 2.1.: Специфікація ITB-U-14-2023;

− Додаток 3: Реєстраційна форма постачальника ITB-U-14-2023;

− Додаток 4: Кодекс поведінки постачальника ITB-U-14-2023.

 

УВАГА! Технiчна пропозиція та фінансова пропозиція повиннi надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Примітка! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного постачання Товарів за цими лотами.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «07» грудня 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМIН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«12» грудня 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFQ 01-2023-AAR на закупiвлю продуктiв харчування. Кінцевий термін отримання пропозиції: 04 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні.

Громадська організація «Десяте квітня» у  партнерствi з «Асоцiацiєю допомоги та полегшення Японiя» у межах проведення тендеру на закупівлю продуктів харчування для внутрiшньо перемiщенних осiб та мiсцевого населення  у Миколаївській та Херсонській області запрошує юридичних та фізичних осіб - підприємців надати цінові пропозиції.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 04 грудня 2023 року на електронну адресу [email protected]

У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю продуктів харчування та назва вашої організації». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. за східноєвропейським часом 04 грудня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

04 грудня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 04-2024 на укладення рамкового договору з надання послуг, пов’язаних із організацією та проведенням публічних заходів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 25 грудня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення довгострокового договору щодо надання послуг, пов’язаних із організацією та проведенням публічних заходів. З переможцем буде укладено договір на період до 31 грудня 2024 року, з можливістю подальшої пролонгації.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Пропозицію слід подавати електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 - фразу «Тендер_публічні заходи /назву своєї фірми»

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 25 грудня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 03-2024 на укладення рамкової угоди на надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки. Кінцевий термін отримання пропозиції: 25 грудня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників, які надають послуги з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки. З переможцем буде укладено договір на період до 31 грудня 2024 року, з можливістю подальшої пролонгації.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_03_2024.pdf

Додаток 1 Технічне завдання до тендеру RFP 03-2024.docx

Додаток 2 Форма технічної пропозиції до тендеру RFP 03-2024. xlsx

Додаток 3 Форма фінансової пропозиції до тендеру RFP 03-2024.xlsx

Додаток 4 Реєстраційна форма постачальника до тендеру RFP 03-2024.docx

Додаток_5_Кодекс_поведінки_постачальника_RFP_03-2024.pdf

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Пропозицію слід подавати електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 - фразу «Тендер на технічне обслуговування/назву своєї фірми»

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 25 грудня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 02-2024 на укладення рамкової угоди на надання послуг неозброєної охорони в офісних примщеннях ГО «Десяте квітня» у м. Одеса. Кінцевий термін отримання пропозиції: 25 грудня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників, які надають послуги неозброєної охорони в офісних приміщеннях ГО «Десяте квітня» у м. Одеса. З переможцем буде укладено договір на період до 31 грудня 2024 року, з можливістю подальшої пролонгації.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення до участі у тендері RFP 02-2024.pdf

Додаток 1 Технічне завдання до тендеру RFP 02-2024.

Додаток 2 Форма технічної пропозиції до тендеру RFP 02-2024. xlsx

Додаток 3 Форма фінансової пропозиції до тендеру RFP 02-2024.xlsx

Додаток 4 Реєстраційна форма постачальника до тендеру RFP 02-2024.docx

Додаток 5 Кодекс поведінки постачальника до тендеру RFP 02-2024.pdf

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Пропозицію слід подавати електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 - фразу «Тендер на неозброєну охорону_назва вашої компанії»

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 25 грудня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 01-2024 на укладення рамкової угоди на надання послуг з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення в м. Одеса. Кінцевий термін отримання пропозиції: 25 грудня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників, які надають послуги з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення, для надання відповідних послуг в м. Одеса. З переможцем буде укладено договір на період до 31 грудня 2024 року, з можливістю подальшої пролонгації.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення до участі у тендері RFP 01-2024.pdf

Додаток 1 Форма технічної пропозиції до тендеру RFP 01-2024. xlsx

Додаток 2 Форма фінансової пропозиції до тендеру RFP 01-2024.xlsx

Додаток 3 Реєстраційна форма постачальника до тендеру RFP 01-2024.docx

Додаток 4 Кодекс поведінки постачальника до тендеру RFP 01-2024.pdf

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Пропозицію слід подавати електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 - фразу «Тендер на лікарські засоби та вироби медичного призначення_назва вашої компанії»

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 25 грудня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 01-2024 на укладення договору на закупівлю палива для. Кінцевий термін отримання пропозицій: 24 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні.

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення договору на закупівлю палива (бензин А-95/92, дизельне пальне, газ) через мережу своїх та партнерських АЗС з метою укладання договору на 2024 рік з можливістю пролонгації.


Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_на_участь_у_Тендері_ITB_01_2024.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_01-2024.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_01-2024.xlsx

Додаток_3_Запит_щодо_наявності_і_кількості_АЗС_ITB_01-2024.xlsx

Додаток_4_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_01-2024.docx

Додаток_5_Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_01-2024.docx

 

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 12:00 год. за східноєвропейським часом 18 грудня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер на закупівлю палива»;
 • назву своєї фірми.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток №2), Запит щодо наявності і кількості АЗС компанії та її партнерів у зазначених регіонах України (Додаток №3) повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ  (Додаток №1, Додаток №2, Додаток №3, Додаток №4, Додаток № 5)!.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

24 грудня  2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 06-2024 на укладення договорів добровільного страхування автотранспортних засобів за договорами КАСКО та договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ). Кінцевий термін отримання пропозиц

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні.

Організація у межах проведення тендеру на укладення договорів добровільного страхування автотранспортних засобів за договорами КАСКО та договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ)  запрошує страхові компанії надати свої цінові пропозиції для укладення Договорів добровільного страхування автотранспортних засобів (КАСКО) з урахуванням наступних ризиків:

 • незаконне заволодіння транспортним засобом;
 • тотальне знищення;
 • збиток внаслідок ДТП;
 • збиток внаслідок протиправних дій третіх осіб;
 • збитки внаслідок стихійних лих;
 • збиток внаслідок пожежі, вибуху;
 • ДТП за участі тварин та інші випадки із зазначенням страхових тарифів і страхових платежів

 

Франшиза:

Загальна франшиза – 0%

За ризиком незаконне заволодіння -0%

За ризиком тотальне знищення - 0%

та Договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) терміном на 1 (один) рік.

 

Критерії вибору постачальника:

-         Діючі ліцензії на надання послуг

-         Підтвердження досвіду роботи в страховому бізнесі більше 3-х років

-         Підтвердження досвіду надання страхових виплат клієнтам

-         Досвід роботи з громадськими/міжнародними/державними організаціями буде перевагою

-         Можливість надання послуг до фактичної оплати

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_ITB_06-2024.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_06-2024.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_06-2024.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_06-2024.docx

Додаток_4_ Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_06-2024.docx

Специфікація_з_інформацією_про_транспортні_засоби

 

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 12:00 год. за східноєвропейським часом 18 грудня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «Тендер на укладення договорів страхування»;
 • Найменування компанії.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в форматі Excel та у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

24 грудня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 05-2024 на укладення договору на надання послуг з транспортного перевезення (таксі). Кінцевий термін отримання пропозицій: 24 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні.

Організація запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення договору на надання послуг з транспортного перевезення (таксі) у наступних областях: Одеська,  Миколаївська, Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська, Черкаська, Харківська.

Договір з переможцем (переможцями)  буде укладено на період до 31.12.2024 року з можливістю пролонгації.


Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_05_2024.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_05-2024.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_05-2024.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_05-2024.docx

Додаток_4_ Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_05-2024.docx

 

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 12:00 год. за східноєвропейським часом 18 грудня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер_таксі»;
 • назву юридичної особи або ФОП.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в форматі Excel та у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

24 грудня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 04-2024 на укладення контракту з постачання канцелярських товарів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 24 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні.

Організація запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на закупівлю канцелярських товарів для офісу Організації у м. Одеса.

Контракт з переможцем буде укладено на період до 31.12.2024 року з можливістю пролонгації.


Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_04_2024.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_04-2024.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_04-2024.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_04-2024.docx

Додаток_4_Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_04_2024.pdf

Перелік необхідних товарів викладено в Додатку 2 до цього Запрошення.

 

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 12:00 год. за східноєвропейським часом 18 грудня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер канцтовари»;
 • назву юридичної особи або ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

24 грудня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 03-2024 на укладення договору з надання послуг перекладача шукачам притулку та біженцям у м. Одеса. Кінцевий термін отримання пропозицій: 24 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні.

 Організація запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на надання послуг перекладу під час консультацій шукачам притулку та біженцям у м. Одеса, Передбачається необхідність в послугах перекладу з таких мов: англійської, французької, арабської, фарсі, пушту, бенгалі та дарі.

З переможцем тендеру буде укладено договір на строк до 31 грудня 2024 року з можливістю пролонгації.


Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_03_2024.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_03-2024.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_03-2024.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_03-2024.docx

Додаток_4_ Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_03-2024.docx

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 12:00 год. за східноєвропейським часом 18 грудня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «Тендер на послуги перекладача шукачам притулку та біженцям у м. Одеса»;
 • Найменування фізичної особи-підприємця/юридичної особи;

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в форматі Excel та у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

24 грудня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB-02-2024 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 24 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні.

 
Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

ПОТРЕБИ

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом та без (в залежності від лоту, до якого подаєтесь), які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2024 року з можливістю пролонгації. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонт поточний та капітальний за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія з автомобілем у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

 

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність кількох водіїв та автомобілів відповідно до кількості лотів

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 12:00 год. за східноєвропейським часом 18 грудня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

-         Фраза «тендер на послуги з перевезенням пасажирів»;

-         Найменування  фізичної особи-підприємця/юридичної особи;

 Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника або уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника або уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

24 грудня  2023 року

 

Щиро дякуємо вам за увагу.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP J-04-2023 на укладення разового договору з надання послуг з будівництва водозабірної свердловини та ремонту водопроводу в с. Лимани. Кінцевий термін отримання пропозицій: 05 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та сприяння зміцненню правової держави в Україні.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в Україні, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору з надання послуг з будівництва (буріння) водозабірної свердловини для водопостачання населення за адресою: вул. Садова, 48а, облаштування бювету по вул. Центральна,130 та ремонту (відновлення) водопроводу в с. Лимани, Миколаївський район, Миколаївська область.

 

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьомуЗапрошенні до участі у тендері.

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

-           Фразу «Тендер RFP-J-04-2023_будівництво свердловини_с. Лимани»;

-           Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція повинні подаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ, з назвами, які дозволяють їх чітко ідентифікувати!

Кінцевий термін подання запитів на роз’яснення - за 6 днів до Кінцевого строку подання пропозицій за електронною адресою: [email protected] не пізніше 18:00 години за київським часом.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

05 грудня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB-U-13-2023 на укладення разового договору з поставки муфт-фланців. Кінцевий термін отримання пропозицій: 07 грудня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення разового договору з поставки муфт-фланців.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Договір буде укладено з переможцем тендеру.

Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах післяплати.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом    01 грудня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23:59 год «07» грудня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

 

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з   назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом «07» грудня 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFQ M-01-2023 на закупівлю бронежилетів (що складається з плитоноски та пластин). Кінцевий термін отримання пропозицій: 21 листопада 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня», в рамках проєкту «Підтримка механізму швидкого реагування (МШР)», що реалізується за фінансової підтримки Міжнародної організації Mercy Corps, запрошує надати цінові пропозиції на закупівлю бронежилетів (що складається з плитоноски та пластин).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_М_01_2023.pdf

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю бронежилетів (що складається з плитоноски та пластин) запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок згідно з Вашою пропозицією. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

Ціни на бронежилети (що складається з плитоноски та пластин) повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 21 листопада 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю бронежилетів (що складається з плитоноски та пластин)»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку подання пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона (068) 181-93-81 (Довженко Катерина). Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 19 жовтня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

21 листопада  2023 року

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 21 листопада 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

 

   ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP J-03-2023 на укладення разового договору з надання послуг з будівництва водозабірної свердловини для водопостачання населення та заміни водопроводу в с. Українка. Кінцевий термін подання пропозицій:30 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та сприяння зміцненню правової держави в Україні.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в Україні, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору з надання послуг з будівництва (буріння) водозабірної свердловини для водопостачання населення за адресою: вул. Чкалова, 63, облаштування бювету по вул. Соборна, 3а, та ремонту (заміни) в водопроводу по вул. Чкалова в с. Українка, Миколаївський район, Миколаївська область.

 

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьомуЗапрошенні до участі у тендері.

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

-           Фразу «Тендер RFP-J-03-2023_будівництво свердловини_с. Українка»;

-           Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція повинні подаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ, з назвами, які дозволяють їх чітко ідентифікувати!

Кінцевий термін подання запитів на роз’яснення — за 6 днів до Кінцевого строку подання пропозицій за електронною адресою: [email protected] не пізніше 18:00 години за київським часом.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

30 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-16-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузла КНП "Снігурівська МЛ" Снігурівської міської ради у м. Снігурівка Миколаївської області. Кінцевий термiн подання пропозицій: 21 листопада 2023 року (подовжено)

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузла КНП "СНІГУРІВСЬКА МЛ" СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: вул. Жовтнева, 1, м. Снігурівка, Миколаївської області.

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: t[email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«21» листопада 2023 року.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB-U-11-2023 на укладення рамкового договору з постачання хімічних речовин. Кінцевий термін отримання пропозицій: 25 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) просить надати вашу тендерну пропозицію на укладення рамкового договору з постачання хімічних речовин, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

 

Договір з переможцем буде укладено на період до 01.04.2024 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

Переможець тендеру отримає вимогу щодо збереження оголошених цін протягом всього строку дії договору.

 

Перелік необхідних товарів викладено в Додатку 2.1. до цього Запрошення.

ГО «Десяте квітня» залишає за собою право зменшити об 'єми поставок продовж дії договору.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 21 листопада 2023 року.

 

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

В разі подання учасником пропозицій щодо кількох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів, кількома лотами чи всіма лотами.

 

 • ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 20 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника, залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

Пропозиція повинна бути надіслана лише на електронну пошту.

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер постачання хімічних речовин»;
 • назву своєї фірми.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год. 25 листопада 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом 25 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB-U-12-2023 на укладення договору з надання складських приміщень в оренду в м. Одеса. Кінцевий термін отримання пропозицій: 29 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення рамкового договору на оренду складських приміщень (комерційної нерухомості) в м. Одеса.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Договір з переможцем буде укладено на період до 01.04.2024 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом    24 листопада 2023 року.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з   назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: t[email protected] до 23:59 год «29» листопада 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом 29 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB O-04-2023 на поставку автомобіля. Кінцевий термін отримання пропозицій: 5 грудня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію на поставку автомобіля.

Контракт з переможцем (переможцями) буде укладено на одноразову поставку автомобіля. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 30 листопада 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 5 грудня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

 

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 5 грудня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-24-2023 на укладення договору з надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини в с. Андріївка Одеської області. Кінцевий термiн подання пропозицій: 21 листопада 2023

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг охоплюватиме вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «17» листопада 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«21» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-26-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузла на 2 поверсі у ЗДО "КАЗКА", Одеська область, Ренійський район, с. Нагірне, вул. Миру 76. Кінцевий термiн подання пропозицій: 21 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузла на 2 поверсі у ЗДО "КАЗКА", Одеська область, Ренійський район, с. Нагірне, вул. Миру 76.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«21» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-23-2023 на укладення договору з надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини в с. Гвоздавка Друга. Кінцевий термін отримання пропозицій: 21 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг охоплюватиме вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «17» листопада 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«21» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-22-2023 на укладення договору з надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини в смт. Нововоронцовка. Кінцевий термін отримання пропозицій: 21 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг охоплюватиме вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «17» листопада 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«21» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-25-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузла у Снігурівському ліцеї № 3 м.Снігурівка, вул. Чайковського 55, Миколаївська область. Кінцевий термін подання пропозицій: 21 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузла у Снігурівському ліцеї № 3 м. Снігурівка, вул. Чайковського 55,  Снігурівський район, Миколаївська область.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: t[email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«21» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-21-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузлів Зеленогірського ЗДО "Сонечко" за адресою: Одеська область, смт. Зеленогірське, просп. Миру 22. Кінцевий термiн подання пропозиції: 21 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузлів Зеленогірського ЗДО (ясла-садок) "Сонечко" за адресою: Одеська область, Подільський р-он, смт. Зеленогірське, просп. Миру 22.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«21» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-20-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузла на 2 поверсі КНП ООЦСХЗ ООР за адресою: вул. С. Ядова 4 в, м. Одеса, Одеської області. Кінцевий термiн подання пропозицій: 29 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузла на 2 поверсі КНП ООЦСЗХ ООР за адресою: вул. С. Ядова 4 в, м. Одеса, Одеської області.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«29» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFQ 09-2023 на укладення договору на закупівлю палива. Кінцевий термін отримання пропозицій: 03 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих виконавців подати цінові пропозиції на закупівлю палива (бензин А-95/92, дизельне пальне, газ) через мережу своїх та партнерських АЗС з метою укладання договору на закупівлю палива строком дії до 31.12.2023 року.

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 03 листопада 2023 року на електронну адресу [email protected]

У темі листа вкажіть «Тендер на укладання договору на закупівлю палива для ГО «Десяте Квітня» назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

 

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. за східноєвропейським часом 01 листопада 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

03 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB U-10-2023 на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання. Кінцевий термін отримання пропозицій: 25 листопада 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація просить надати тендерну пропозицію на товари, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію  на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання.

Контракт з переможцем (переможцями) буде укладено на одноразову закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 17 листопада 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 25 листопада 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 25 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-19-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузла в хірургічному відділенні ОНМедУ на 2 поверсі, за адресою: м. Одеса, вул. Пастера 9 д. Кінцевий термiн подання пропозицій: 23 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузла в хірургічному відділенні ОНМедУ на 2 поверсі, за адресою: м. Одеса, вул. Пастера 9 Д.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«23» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-18-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузлів на 1 та 4 поверсі у КНП "ООДКЛ" ООР" за адресою: м. Одеса, вулиця Академіка Воробйова, 3. Кінцевий термiн подання пропозицій: 21 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузлів на 1 та 4 поверсі у КНП "ООДКЛ" ООР" за адресою: м. Одеса, вулиця Академіка Воробйова, 3.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою: [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«21» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-17-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузла у Дар'ївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Дар'ївка Херсонської області. Кінцевий термiн подання пропозицій: 20 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузла у Дар'ївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: вул. Соборна, 126, с. Дар'ївка, Херсонської області.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«20» листопада 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFQ 08-2023 на закупівлю побутової техніки, комп’ютерного та технічного обладнання. Кінцевий термін отримання пропозицій: 29 жовтня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства.

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю побутової техніки, комп’ютерного та технічного обладнання запрошує юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців надати цінові пропозиції по категоріях товарів, що викладені в Запрошенні:

Запрошення до участі у тендері RFQ 08-2023.pdf

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 29 жовтня 2023 року на електронну адресу [email protected]

У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю побутової техніки, комп’ютерного та технічного обладнання»_назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. за східноєвропейським часом 25 жовтня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

29 жовтня 2023 року

Запрошення до участі у тендері RFQ 07-2023 на закупівлю меблів СКАСОВАНО

Запрошення до участі у тендері RFQ 07-2023 на закупівлю меблів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 27 жовтня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та  особам без громадянства.

 

Деталі щодо скасування дивіться у наступних файлах:

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю меблів запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок згідно з Вашою пропозицією. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

Ціни на меблі повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 27 жовтня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю меблів назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань –  до 13:00 год. за східноєвропейським часом 25 жовтня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

27 жовтня  2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 37-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Одеська обл., м. Ізмаїл). Кінцевий термін отримання пропозицій: 16 листопада 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12/1. Загальна площа: 18,51 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Пропозицію слід подавати електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 37-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23.59 год 16 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-16-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузла КНП "Снігурівська МЛ" Снігурівської міської ради у м. Снігурівка Миколаївської області. Кінцевий термiн подання пропозицій: 15 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузла КНП "СНІГУРІВСЬКА МЛ" СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: вул. Жовтнева, 1, м. Снігурівка, Миколаївської області.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технiчна пропозиція та фінансова пропозиція повиннi надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМIН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«15» листопада 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP J-02-2023 на укладення разового договору з надання послуг з будівництва (буріння) водозабірної свердловини у с. Червона Долина Миколаївської області. Кінцевий термін отримання пропозицій: 01 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та сприяння зміцненню правової держави в Україні.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в Україні, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору з надання послуг з будівництва (буріння) водозабірної свердловини для водопостачання населення, облаштування бювету та ремонт, заміна водопроводу за адресою: с. Червона Долина Баштанського району Миколаївської області.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

-           Фразу «Тендер RFP-J-02-2023_будівництво свердловини_с. Червона Долина»;

-           Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція повинні подаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ, з назвами, які дозволяють їх чітко ідентифікувати!

Кінцевий термін подання запитів на роз’яснення — за 6 днів до Кінцевого строку подання пропозицій за електронною адресою: [email protected] не пізніше 18:00 години за київським часом.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

01 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFQ O-01-2023 на закупівлю cумок-рюкзаків (з нанесенням логотипа). Кінцевий термін отримання пропозицій: 20 жовтня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня», в рамках проєкту «Надання підтримки внутрішньо переміщеним особам та постраждалого від конфлікту населення шляхом індивідуальної допомоги та захисту на рівні громади», що реалізується за фінансової підтримки Oxfam GB, запрошує надати цінові пропозиції на закупівлю сумок-рюкзаків (з нанесенням логотипа).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_на_участь_у_Тендері_RFQ_О-01-2023.docx

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю сумок-рюкзаків (з нанесенням логотипа) запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок згідно з Вашою пропозицією. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

Ціни на сумки-рюкзаки (з нанесенням логотипа) повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 20 жовтня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю сумок-рюкзаків (з нанесенням логотипа)»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку подання пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона (068) 181-93-81 (Довженко Катерина). Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 19 жовтня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

20 жовтня  2023 року

 

 Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 20 жовтня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

 

   ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-15-2023 на укладення договору з надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини у м. Миколаїв. Кінцевий термін подання пропозицій: 14 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг міститиме у собі вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «07» листопада 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«14» листопада 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFP J-01-2023 на укладення разового договору з надання послуг з нового будівництва (буріння) водозабірної свердловини з бюветом у с. Широке Миколаївської області. Кінцевий термін отримання пропозицій: 30 жовтня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та сприяння зміцненню правової держави в Україні.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в Україні, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору з надання послуг з нового будівництва (буріння) водозабірної свердловини з бюветом на розі вул. Дорожна та Польова та бювету по вул. Шкільна, 17 у с. Широке Баштанського району Миколаївської області.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

-           Фразу «Тендер RFP-J-01-2023_будівництво свердловини_с. Широке»;

-           Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція повинні подаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ, з назвами, які дозволяють їх чітко ідентифікувати!

Кінцевий термін подання запитів на роз’яснення — за 6 днів до Кінцевого строку подання пропозицій за електронною адресою: [email protected] не пізніше 18:00 години за київським часом.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом 30 жовтня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-14-2023 на укладення договору з надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини в с. Архангельське. Кінцевий термiн подання пропозицій: 10 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг міститиме в собі вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «03» листопада 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«10» листопада 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFP-U-13-2023 на укладення договору з надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини в с. Лупареве СКАСОВАНО

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг матиме в собі вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 Деталі щодо скасування тендеру дивіться у доданому файлі:

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «01» листопада 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

 «08» листопада 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFP-U-12-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузлів в хірургічному відділенні ОНМедУ на 2 та 3 поверсі, за адресою: м. Одеса, вул. Пастера 9 д. СКАСОВАНО

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузлів в хірургічному відділенні ОНМедУ на 2 та 3 поверсі, за адресою: м. Одеса, вул. Пастера 9 Д.

Інформацію щодо скасування тендеру дивіться в наступному файлі:

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою: [email protected]

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«06» листопада 2023 року.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB-U-9-2023 на укладення разового договору з постачання багатоступеневих насосів для водопостачання м. Очаків. Кінцевий термiн подання пропозицій: 03 листопада 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» (надалі – Організація) просить надати вашу тендерну пропозицію на постачання багатоступеневих насосів для водопостачання м. Очаків, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

З переможцем тендеру буде укладено разовий договір. Заявлена вартість товару не може змінюватись протягом всього строку дії договору.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «27» жовтня 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

 

«03» листопада 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFP-U-11-2023 на проведення робіт: чистка артезіанської свердловини № 6-97 в с. Іванівка Херсонської області з метою покращення водопостачання. Кінцевий термiн подання пропозицій: 03 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт: Чистка артезіанської свердловини № 6-97 в с. Іванівка Високопільської ТГ Херсонської області з метою покращення водопостачання.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected].

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

 

«0 листопада 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFQ 06-2023 на закупівлю меблів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 11 жовтня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та  особам без громадянства.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю меблів запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок згідно з Вашою пропозицією. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

   Ціни на меблі повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 11 жовтня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю меблів для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою:[email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань –  до 13:00 год. за східноєвропейським часом 09 жовтня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

11 жовтня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-10-2023 на укладення разового договору на ремонт санвузла на 3 поверсі у дитячій міській лікарні №2 в м. Миколаїв Миколаївської області. Кінцевий термiн подання пропозицій: 01 листопада 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на ремонт санвузла на 3 поверсі у Дитячій міській лікарні №2, за адресою: вул. Рюміна, 5 в м. Миколаїв   Миколаївської області.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою: [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години  «01» листопада 2023 року за київським часом із зазначенням: «Тендер_ ремонт санвузла вул. Рюміна, 5».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«01» листопада 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFP 36-2023 На укладення договору на надання послуг з навчання української мови шукачам притулку та біженцям у м. Одеса. Кінцевий термін отримання пропозиції: 31 жовтня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників – фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб надати пропозиції щодо укладення договору на надання послуг з навчання української мови шукачам притулку та біженцям у м. Одеса, що реалізується за фінансової підтримки Агенції ООН у справах біженців.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Пропозицію слід подавати електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 - фразу «Навчання української мови у м. Одеса_назва вашої компанії»

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23.59 год 31 жовтня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-9-2023 на надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини за межами с. Матросівка для водопостачання м. Очаків. Кінцевий термiн подання пропозицій: 30 жовтня 2023 р.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг буде містити в собі вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

       

  Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «23» жовтня 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«30» жовтня 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFP-U-8-2023 на укладення договору з надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини в с. Лупареве. Кінцевий термiн подання пропозицій: 27 жовтня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг матиме в собі вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

         Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

          Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «20» жовтня 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМIН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«27» жовтня 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFQ S-1-2023 на укладення договору на закупівлю палива. Кінцевий термін отримання пропозиції: 1 жовтня 2023 року

Організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих виконавців подати цінові пропозиції на закупівлю палива (бензин А-95, дизельне пальне, газ) через мережу своїх та партнерських АЗС з метою укладання договору на закупівлю палива на строк дії  до 31.01. 2024 року.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 01 жовтня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю палива»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку подання пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 30 вересня 2023 року.

 

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 1 жовтня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-7-2023 на укладення договору з надання послуг з розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва артезіанської свердловини в с. Андріївка для покращення водопостачання СКАСОВАНО

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації.

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг міститиме в собі вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

  Деталі щодо скасування дивіться у наступних файлах:

Запрошення до участі у тендері RFP–U-7-2023

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

          Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «24» жовтня 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації с. Андріївка» не пізніше 18:00 за східноєвропейським часом «25» жовтня 2023 року.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМIН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«25» жовтня 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFQ 05-2023 на закупівлю столярних виробів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 28 вересня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та  особам без громадянства.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю столярних виробів запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції p наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок згідно з Вашою пропозицією. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

   Ціни на вироби повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 28 вересня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю столярних виробів для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань –  до 13:00 год. за східноєвропейським часом 28  вересня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

28 вересня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP S-1-2023 на укладення рамкового договору на проведення малих та середніх ремонтів 175 житлових будинків в Миколаївській та Херсонській областях. Кінцевий термін отримання пропозиції: 1 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію для укладення рамкового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням малих та середніх ремонтів в 175 житлових будинках, які розташовані в Широківській громаді Миколаївської області та в  Калинівській громаді  Херсонської області.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою, укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «Тендер RFP S-1-2023 на малі та середні ремонти 175 житлових будинків в Миколаївській та Херсонській областях»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 29 вересня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер RFP S-1-2023 на малі та середні ремонти 175 житлових будинків в Миколаївській та Херсонській областях»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 1 жовтня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 35-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Кіровоградська обл., смт. Новгородка). Кінцевий термін подання пропозиції: 23 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., смт. Новгородка, вул. Криворізька, буд.44а (до перейменування на виконання вимог Закону — Кіровоградська обл., смт. Новгородка, вул. Кірова, буд.44а), Комунальне підприємство «Госпрозрахункове підприємство Новгородківської селищної ради «Комфорт» (стадія 2) (загальна площа приміщень, що підлягають ремонту, становить 172,20 м2).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 35-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 23 жовтня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 23 жовтня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-6-2023 на укладення разового договору на капітальний ремонт санвузлів на 1 та 4 поверсі за адресою: м. Одеса, вулиця Академіка Воробйова, 3. СКАСОВАНО

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на капітальний ремонт санвузлів на 1 та 4 поверсі за адресою: м. Одеса, вулиця Академіка Воробйова, 3.

       Інформацію щодо скасування тендеру дивіться в наступному файлі:

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 16 жовтня 2023 року за київським часом із зазначенням: «Тендер_ ремонт санвузлів вулиця Академіка Воробйова, 3».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«16» жовтня 2023 року.

Запрошення до участі у тендері ITB O-03-2023 на закупівлю продуктів харчування, засобів гігієни та засобів першої необхідності в регіонах України. Кінцевий термін отримання пропозицій: 08 жовтня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію на закупівлю продуктів харчування, засобів гігієни та засобів першої необхідності.

Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 02 жовтня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 08 жовтня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

 

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 08 жовтня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB O-02-2023 на закупівлю продуктів харчування, засобів гігієни та засобів першої необхідності в Одеській та Миколаївській областях. Кінцевий термін отримання пропозицій: 08 жовтня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію на закупівлю харчових продуктів, засобів гігієни та засобів першої необхідності.

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію на закупівлю харчових продуктів, засобів гігієни та засобів першої необхідності.

Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 02 жовтня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 08 жовтня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

 

 

Остаточний термін подання пропозицій:
до 23:59 год. 08 жовтня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB O-01-2023 на закупівлю комп’ютерного та технічного обладнання. Кінцевий термін отримання пропозицій: 08 жовтня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію  на закупівлю комп’ютерного та технічного обладнання.

Контракт з переможцем (переможцями) буде укладено на одноразову закупівлю комп’ютерного та технічного обладнання. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 02 жовтня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 08 жовтня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 08 жовтня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFQ 04-2023 на закупівлю ноутбуків. Кінцевий термін отримання пропозицій: 12 вересня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю ноутбуків запрошує юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців надати цінові пропозиції по категоріях товарів, що викладені в Запрошенні.

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 12 вересня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю ноутбуків для ГО «Десяте Квітня» назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. за східноєвропейським часом 12  вересня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

12 вересня 2023 року

Запрошення до участі у тендері RFP 34-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Одеська обл., м. Подільськ). Кінцевий термін отримання пропозиції: 12 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, м. Подільськ, пров. Незалежності, 2. Готель «Поділля».  Загальна площа: 179,6 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою, укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 34-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 12 жовтня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 34-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 12 жовтня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 32-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (м. Первомайськ). Кінцевий термін отримання пропозиції: 04 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення, що розташоване за адресою Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. В. Чкалова, 87  (одноповерхова будівля). Загальна площа: 38,7 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 32-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 жовтня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт приміщення»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 04 жовтня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 33-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Одеська обл., с. Кам'янка). Кінцевий термін отримання пропозиції: 04 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, с. Кам'янка, вул. Миру 7Б. Палац спорту ім. Миколи Миндру. Загальна площа: 165,61 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою, укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 33-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 жовтня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 33-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 04 жовтня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-4-2023 на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка із свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС" (скасовано)

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської області зі свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС».

 

 УВАГА! Деталі щодо скасування дивіться у доданому файлі:

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою: [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 27 вересня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер_відновлення водопостачання_Снігурівка».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно обох лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

27 вересня 2023 року

Запрошення до участі у тендері ITB-U-8-2023 на укладення рамкового договору з поставки хімічних речовин. Кінцевий термін отримання пропозицій: 15 жовтня 2023 року (подовжено)

Громадська організація «Десяте квітня» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення рамкового договору з постачання хімічних речовин.

Договір з переможцем (переможцями) буде укладено на період до 01 квітня 2024 року.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

Шановні учасники тендеру! Звертаємо Вашу увагу на подовження строків прийняття пропозицій до 15 жовтня 2023 р. Також звертаємо Вашу увагу на той факт, що пропозиції приймаються також від учасників, що є платниками ПДВ. Учасники, що вже надали свої пропозиції, можуть повторно їх не надавати. Учасники, що не подавали свої пропозиції - просимо надати.

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного постачання товару за цими лотами.

        

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected].

Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом «12» жовтня 2023 року.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою: Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фраза «тендер з постачання хімічних речовин»;
 • • назву своєї фірми.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23:59 год «15» жовтня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ: Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер з постачання хімічних речовин». УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ! Термін подання: до 23:59 год «15» жовтня 2023 року.

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23.59 год 15 жовтня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB 29-2023 на закупівлю комп’ютерного, офісного та технічного обладнання. Кінцевий термін отримання пропозицій: 30 вересня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію  на закупівлю комп’ютерного, офісного та технічного обладнання.

Контракт з переможцем (переможцями) буде укладено на одноразову закупівлю комп’ютерного, офісного та технічного обладнання. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected].Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 29 вересня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 30 вересня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 до 18:00 29 вересня 2023 року із зазначенням: «Тендер комп’ютерне, офісне та технічне обладнання»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 30 вересня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 31-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення та перекладання зовнішньої каналізації (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 28 вересня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення та перекладання зовнішньої каналізації, що розташоване за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Курортна 14А, (підвальний поверх). Загальна площа: 52,4 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою, укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 31-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ ТА ПЕРЕКЛАДАННЯ ЗОВНІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 28 вересня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 31-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ ТА ПЕРЕКЛАДАННЯ ЗОВНІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 28 вересня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 30-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів РІКА у м. Харків, м. Зміїв та с. Слобожанське Харківської області. Кінцевий термін отримання пропозиції: 28 вересня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» є партнером Агенції ООН та надає юридичну, соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв, мови нашої держави — це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство.

Головна мета діяльності Клубу – інтеграція ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання суперечностей між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Підвищення обізнаності у сфері загального захисту.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою:

[email protected] або зателефонувати за номером: (096) 619-60-50.

Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 27 вересня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

УВАГА!

ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут, буд. 15, оф. 501 із зазначенням: «тендер на послуги з модерування» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 28 вересня 2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год за східноєвропейським часом 28 вересня 2023 року.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-5-2023 на укладення разового договору на проведення робіт: «Чистка артезіанської свердловини № 27 в с. Юріївка з метою покращення водопостачання». Кінцевий термiн подання пропозицій: 04 вересня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт: «Чистка артезіанської свердловини № 27 в с. Юріївка Снігурівської ОТГ Миколаївської області з метою покращення водопостачання».

        

УВАГА! До участі у тендері приймаються тендерні пропозиції лише учасників які не є платником ПДВ.

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_5_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_5_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_5_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_5_2023.docx

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 вересня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер_ Чистка артезіанської свердловини № 27 в с. Юріївка».         

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«04» ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ.

Запрошення до участі у тендері ITB-U-8-2023 на укладення рамкового договору з поставки хімічних речовин. Кінцевий термін отримання пропозицій: 04 вересня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення рамкового договору з постачання хімічних речовин.

Договір з переможцем (переможцями) буде укладено на період до 01 квітня 2024 року.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

УВАГА!!! До участі у тендері приймаються тендерні пропозиції лише учасників, які не є платниками ПДВ

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного постачання товару за цими лотами.

        

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected].

Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом «01» вересня 2023 року.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою: Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фраза «тендер з постачання хімічних речовин»;
 • • назву своєї фірми.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23:59 год «04» вересня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ: Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер з постачання хімічних речовин». УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ! Термін подання: до 23:59 год «04» вересня 2023 року.

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23.59 год 04 вересня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері RFP-U-3-2023 на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське (подовжено)

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське, Бериславський р-н, Херсонська обл. Свердловина № 3-112.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_3_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_2.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_3_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_3_2023.docx

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 5 вересня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер переоснащення артезіанської свердловини с. Калинівське».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

5 вересня 2023 року

Запрошення до участі у тендері RFP-U-4-2023 на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської обл. із свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС" скасовано

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської області зі свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС».

 

УВАГА! Деталі щодо скасування дивіться у доданому файлі:

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_4_2023_.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_4_2023_.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_4_2023_2.docx

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 4 вересня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер_відновлення водопостачання_Снігурівка».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно обох лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

4 вересня 2023 року

Запрошення до участі у тендері ITB 28-2023 на укладення договорів добровільного страхування автотранспортних засобів за договорами каско та договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ). Кінцевий термін отримання пропозиц

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» у межах проведення тендеру на укладення договорів добровільного страхування автотранспортних засобів за договорами КАСКО та договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ)  запрошує страхові компанії надати свої цінові пропозиції для укладення вищевказаних  Договорів за умовами викладеними в Запрошенні.

З переможцем тендеру будуть укладені договори добровільного страхування автотранспортних засобів КАСКО на період до 31.12.2023 року та договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) терміном на 1 (один) рік.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

−    Запрошення_ITB_28-2023.pdf

−    Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_28_2023.xlsx

−    Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_28_2023.xlsx

−    Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_28_2023.docx

−    Додаток_4_Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_28_2023.pdf

 • Специфікація з інформацією про транспортні засоби

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 13 вересня 2023 року.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «Тендер на укладення договорів страхування»;
 • Найменування компанії.

Пропозиція повинна бути надіслана  лише за наступною електронною адресою: t[email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 14 вересня 2023 року.

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 14.09.2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Термін подання пропозицій по тендеру RFP 24-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Одеса) з урахуванням оновлених додатків продовжено до 13 серпня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт підвального приміщення що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Невського, 51А. (Загальна площа 101,52 м2).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_24_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_24_2023_оновлений.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_24_2023_оновлений.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_24_2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 24-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 11 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 24-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 13 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 29-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Кіровоградскьа обл., м. Знам’янка). Кінцевий термін отримання пропозиції: 31 серпня 2023 р.

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Церковна, буд. 7 (до перейменування на виконання вимог Закону — Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Інтернаціональна, буд. 7 та/або Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Холодноярська, буд. 7)(балансоутримувач – Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янської міської територіальної громади), Приміщення будівлі (площа фасаду, що підлягає ремонту, становить 542,3 м2).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_29_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_29_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_29_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_29_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 29-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 31 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 31 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-4-2023 на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської області із свердловин № 102 та № 103 внаслідок затоплення після руйнування Каховської ГЕС" скасовано

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської області зі свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС».

 

УВАГА! Деталі щодо скасування дивіться у доданому файлі:

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_4_2023_.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_4_2023_2.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_4_2023_.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_4_2023_2.docx

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 15 серпня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер_відновлення водопостачання_Снігурівка».

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

 

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно обох лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

15 серпня 2023 року

Увага! Призупиняється приймання пропозицій по тендеру RFP 24-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Одеса)

УВАГА!

Приймання пропозицій по тендеру RFP 24-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення в м. Одеса призупиняється у зв'язку із виявленням проведення додаткових ремонтних робіт. Оновлені умови тендеру будуть опубліковані на сайті згодом.

Слідкуйте за оновленнями.

Дякуємо за увагу!

Запрошення до участі у тендері ITB 26-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 19 серпня 2023 р. (подовжено)

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів в м. Миколаїв. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_26-2023.pdf

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_26_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_26_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_26_2023.docx

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «19» cерпня 2023 року на електронну адресу [email protected].

У темі листа вкажіть «Тендер на укладення договору  з перевезення пасажирів»_назва вашої компанії». Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг матиме в собі вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона: (096) 619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом «19» серпня 2023 року.

Пропозиція повинна     бути    надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 19 серпня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 19.08.2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-3-2023 на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське, Бериславський р-н, Херсонська обл. Свердловина № 3-112.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_3_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_3_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_3_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_3_2023.docx

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

УВАГА! Технiчна пропозиція та фінансова пропозиція повиннi надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 17 серпня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер переоснащення артезіанської свердловини с. Калинівське».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

17 серпня 2023 року

Запрошення до участі у тендері RFP 28-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів Ріка у м. Миколаїв та м. Вознесенськ Миколаївської області. Кінцевий термін отримання пропозицій: 07 серпня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» є партнером Агенції ООН та надає юридичну, соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв, мови нашої держави — це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство.

Головна мета діяльності Клубу – інтеграція ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання протиріч між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Підвищення обізнаності у сфері загального захисту.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_28_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_RFP_28_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_28_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_28_2023.docx

 

Учасники   тендеру можуть подавати   запити   на роз’яснення за електронною адресою:

[email protected] або зателефонувати за номером: (096) 619-60-50. 

Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 04 серпня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

УВАГА!

ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут, буд. 15, оф.

501 із зазначенням: «тендер на послуги з модерування» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 07 серпня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год за східноєвропейським часом 07 серпня 2023 року.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 27-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Кіровоградська обл., смт. Смоліне). Кінцевий термін подання пропозиції – 07 серпня 2023 р.

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський район, смт. Смоліне, вул. Геологів, буд. 72 (до утворення та ліквідації районів на виконання вимог Постанови - Кіровоградська обл., Маловисківський район, смт. Смоліне, вул. Геологів, буд. 72 ), приміщення у цокольному поверсі багатоквартирного житлового будинку (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 81,4 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_27_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_27_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_27_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_27_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 27-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 07 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 07 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP–U-1-2023 на укладення разового договору з надання послуг з поточного ремонту «Чистка артезіанської свердловини в с. Юріївка Снігурівської ОТГ Миколаївської області» з метою покращення водопостачання

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору з надання послуг з поточного ремонту «Чистка артезіанської свердловини в с. Юріївка Снігурівської ОТГ Миколаївської області» з метою покращення водопостачання.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_1_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_1_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_1_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_1_2023.docx

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

УВАГА! Технiчна пропозиція та фінансова пропозиція повиннi надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 19 липня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер чистка артезіанської свердловини в с. Юріївка».

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

19 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-2-2023 на укладення разового договору на проведення робіт по відновленню водопостачання с. Павлівка Снігурівської отг. Кінцевий термін отримання пропозицій: 19 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання с. Павлівка Снігурівської ОТГ Миколаївської області внаслідок затоплення села після руйнування Каховської ГЕС», який включає: поточний ремонт свердловини № 1841/528, поточний ремонт свердловини № 618.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_2_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_2_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_2_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_2_2023.docx

 

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected]  у строки згідно з запрошенням.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

У разі надсилання пропозиції кур’єром: 

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 19 липня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер Відновлення водопостачання с. Павлівка».

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

19 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 26-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозицій: 04 серпня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення що розташоване за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Мішково-Погорілово, вул. Маяковського, 129, (2-й поверх). Загальна площа: 415 м2.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_26_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_26_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_26_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_26_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 26-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 26-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 04 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 25-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (м. Арциз). Кінцевий термін отримання пропозицій: 02 серпня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення що розташоване за адресою: Одеська обл.,  м. Арциз, вул. Пушкіна, 4. (Загальна площа 145,8 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_25_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_25_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_25_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_25_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 25-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 02 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 25-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 02 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 24-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Одеса). Кінцевий термін отримання пропозицій: 02 серпня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт підвального приміщення що розташоване за адресою:  м. Одеса, вул. Олександра Невського, 51А. (Загальна площа 101,52 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_24_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_24_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_24_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_24_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 24-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 02 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 24-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 02 серпня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFQ 03-2023 на укладення договорів добровільного страхування автотранспортних засобів за договором КАСКО та договором обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Кінцевий термін отримання пропозицій: 6 липн

Громадськаорганізація «Десятеквітня» у межахпроведення тендеру на укладеннядоговорівдобровільногострахуванняавтотранспортнихзасобів за договорамиКАСКО та договоромобов’язковогострахуванняцивільно-правовоївідповідальності(ОСЦПВ) запрошуєстраховікомпаніїнадатиціновіпропозиції на фірмових бланках на укладанняДоговорівдобровільногострахуванняавтотранспортнихзасобів КАСКО та ОСЦПВ.

Повнийперелікавтомобілів, якінеобхіднозастрахувати, наведено в запрошенні на участь у тендеріЗапрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_03_2023.pdf

Пропозиціїприймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «06» липня 2023 року на електроннуадресу [email protected]

У темі листа вкажіть «Тендер на укладення договорів ізстрахуванняавтотранспортнихзасобів за договорами КАСКО та ОСЦПВ»_назвавашоїкомпанії». 

Пропозиціїповинніміститиповнуфіксовануціну, з урахуваннямусіхіншихвитратЦіниповиннібути представлені у гривняхПропозиціїповиннізалишатисячиннимипротягом не менше 30 (тридцятикалендарнихднівпісля граничного строку пропозиції

Учасникитендеру можутьподаватизапити на роз’яснення за електронноюадресою[email protected]або за номером телефона: (096) 619-60-50. 

Кінцевийтерміннадсиланнязапитань – 15:00 год. за східноєвропейським часом «06» липня 2023 року.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

«06» липня 2023 року.

ГО «Десятеквітня» сподівається на отриманняВашоїПропозиції та заздалегідьдякує Вам за інтерес!

Подовжено! Запрошення до участі у тендері ITB 20-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 5 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITB_20-2023.pdf).

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги зперевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послугвключатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

−    Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_20_2023.xlsx

−    Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_20_2023.xlsx

−    Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_20_2023.docx

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] . Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 29 червня 2023 року.

 

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

 

Пропозиція повинна   бути    надіслана   лише    за    наступною   електронною    адресою:

[email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 30 червня 2023 року.

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 05.07.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу. 

Запрошення до участі у тендері RFP 23-2023 на укладення разового договору на облаштування дитячого майданчика (с. Серби Кодимського р-ну). Кінцевий термін отримання пропозиції: 30 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із облаштуванням дитячого майданчика, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Кодимський район,  с. Серби, вул. Шкільна, 1. Загальна площа 336 м2.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_23_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_23_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_23_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_23_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 23-2023 НА ОБЛАШТУВАННЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА С. СЕРБИ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 30 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер RFP 23-2023 на облаштування дитячого майданчика с. Серби»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 30 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 27-2023 на укладення рамкового договору на надання послуг із виготовлення поліграфічної продукції. Кінцевий термін отримання пропозицій: 28 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкового Договору на надання послуг із виготовлення поліграфічної продукції.

Договір з переможцем буде укладено на період до 31.12.2023 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 26 липня 2023 року.

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 28 липня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер поліграфічна продукція»

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23.59 год 28 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 22-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту підвального приміщення (Одеса). Кінцевий термін отримання пропозицій: 28 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт підвального приміщення що розташоване за адресою м. Одеса, вул. Варненська 4А. (Загальна площа 216 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_22_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_22_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_22_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_22_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 22-2023 НА РЕМОНТ ПІДВАЛЬНОГО ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 28 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт підвального приміщення»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 28 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 21-2023 на укладення разового договору на облаштування дитячого майданчика (Первомайськ). Кінцевий термін отримання пропозицій: 30 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із облаштуванням дитячого майданчика за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, провулок Сальвадора Альєнде, 44. Загальна площа 300 м2.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_21_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_21_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_21_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_21_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 21-2023 НА ОБЛАШТУВАННЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 30 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на облаштування дитячого майданчика»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 30 липня 2023 року.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі в тендері RFP 20-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (м. Кропивницький). Кінцевий термін отримання пропозицій: 27 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та сприяння зміцненню правової держави в Україні. Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства. 

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення). 

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, проспект Університетський, буд. 8, приміщення гуртожитку №3 Центральноукраїнського національного технічного університету (стадія 2). (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 14,96 м2; заміна вхідної групи, загальна площа 13,39 м2; блоки балоні з вікном, загальна площа 26,7 м2). 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_20_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_20_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_20_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_20_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 20-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 27 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Запрошення до участі у тендері ITB 25-2023 на укладення контракту з надання офісних приміщень в оренду (Запоріжжя). Кінцевий термін отримання пропозицій: 24 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати оферту на укладення Рамкової Угоди на оренду офісних приміщень (комерційної нерухомості) в  м. Запоріжжя Запорізької області.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_25_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_25_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_25_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_25_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «тендер_оренда_Запоріжжя»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 24 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «тендер_оренда_Запоріжжя»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 24 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 26-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 24 липня 2023 р.

 Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів в м. Миколаїв. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_26-2023.pdf

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_26_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_26_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_26_2023.docx

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «24» липня 2023 року на електронну адресу [email protected].

У темі листа вкажіть «Тендер на укладення договору  з перевезення пасажирів»_назва вашої компанії». Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона: (096) 619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом «24» липня 2023 року.

Пропозиція повинна     бути    надіслана   лише    за    наступною                                          електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 24 липня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 24.07.2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 24-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення вантажів (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 21 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агенції Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_24-2023.pdf

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з автотранспортом, які надають послуги з перевезення вантажів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме у себе по кілометрову вартість робіт. Виконання робіт передбачається у залученні транспортного засобу для перевезення вантажів за замовленням організації.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_24_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_24_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_24_2023.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 20 липня 2023 року.

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

ВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення вантажів». Кур’єром тільки до 18-00 години 21.07.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 21.07.2023 рокуГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB-U-7-2023 на укладання договору на надання послуг з забезпечення аварійного водопостачання через автотранспорт у наступних областях: Одеська, Миколаївська, Херсонська. Кінцевий термін отримання пропозицій: 07 липня 2023 р

Громадська організація «Десяте квітня» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення договору про надання послуг з забезпечення аварійного водопостачання через автотранспорт у наступних областях: Одеська, Миколаївська, Херсонська.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_U_7_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_Запрошення_до_участі_у_тендері.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_Запрошення_до_участі_у.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_до_Запрошення_до_участі.docx

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected].

Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом «05» липня 2023 року.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою: Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фраза «тендер_надання послуг з забезпечення аварійного водопостачання через автотранспорт»;
 • • назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати. Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: tenders@dk.od.ua  до 23:59 год «07» липня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ: Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер_надання послуг з забезпечення аварійного водопостачання через автотраспорт».

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

 

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23:59 год «07» липня 2023 року.

             Щиро дякуємо Вам за увагу.

Архив Архив