Громадська організація «Десяте квітня» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація просить надати тендерну пропозицію на товари, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію  на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання.

Контракт з переможцем (переможцями) буде укладено на одноразову закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 17 листопада 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 25 листопада 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 25 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!