Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих виконавців подати цінові пропозиції на закупівлю палива (бензин А-95/92, дизельне пальне, газ) через мережу своїх та партнерських АЗС з метою укладання договору на закупівлю палива строком дії до 31.12.2023 року.

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 03 листопада 2023 року на електронну адресу [email protected]

У темі листа вкажіть «Тендер на укладання договору на закупівлю палива для ГО «Десяте Квітня» назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

 

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. за східноєвропейським часом 01 листопада 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

03 листопада 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!