Громадська організація «Десяте квітня» запрошує юридичних та фізичних осіб-підприємців надати свої цінові пропозиції по наступнимпозиціям товарів та послуг:

  • Дрова  паливних твердих порід, товщиною від 8 см і більше, довжиною 30-50 см - 150 м3  
  • Доставка дров (с. Горохівка, Миколаївська область)

Якщо Ваша цінова пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари та послуги, які вказані у Вашій пропозиції.

Ціни на товари та послуги повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Ціни повинні бути представлені у гривнях. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

Постачальник повинен здійснити доставку дровпротягом 14 (чотирнадцятиднів з дня завершення подання пропозицій, у вказаному обсязі та мати можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, сертифікаті якості, тощо).

Цінові пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 2 лютого 2023 року на електронну адресу osypenko@dk.od.uaУ темі листа вкажіть «Цінова пропозиція на закупівлю дров для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої організації».
Цінова пропозиція повинна залишатися чинною протягом не менше 14 (чотирнадцяти) календарних днів із дня виставлення рахунку.

Запрошення_надати_цінові_пропозиції_по_постачанню_дров_.docx (активне посилання)

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники можуть подавати запити на роз’яснення за номером телефона (096) 872-70-85 (Осипенко Анастасія).