Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» в рамках проєкту «Надання підтримки внутрішньо переміщеним особам та постраждалого  від конфлікту населення шляхом індивідуальної допомоги та захисту на рівні громади», що реалізується за фінансової підтримки Oxfam GB, запрошує надати цінові пропозиції на закупівлю текстильних виробів, одягу, взуття, засобів гігієни.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_О-06-2024

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_RFQ_О-06-2024

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_RFQ_O-06-2024

Додаток 3 Реєстраційна форма постачальника_RFQ_O-06-2024

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю текстильних виробів, одягу, взуття, засобів гігієни, запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано укласти договір згідно з Вашою пропозицією.

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 14 квітня 2024 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер_закупівля текстильних виробів, одягу, взуття, засобів гігієни»_«Назва вашої компанії/ФОП».

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона (096) 365-61-83 (Федевич Наталія). Кінцевий термін надсилання запитань – 17:00 год. за східноєвропейським часом 12 квітня 2024 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

14 квітня 2024 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!