Громадська організація «Десяте квітня» (далі «Організація») у межах проведення тендеру на укладення договорів добровільного страхування автотранспортного засобу за договорами КАСКО та договором обов’язкового страхування цивільноправової відповідальності (ОСЦПВ)  запрошує страхові компанії надати цінові пропозиції на фірмових бланках на укладання Договору добровільного страхування автотранспортних засобів КАСКО та ОСЦПВ

 

Деталі щодо авто та участі наведено в Запрошенні на участь у тендері:

Запрошення_на_участь_у_Тендері_RFQ_О_04_2024.pdf

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «15» лютого 2024 року на електронну адресу [email protected].

У темі листа вкажіть «Тендер на укладення договору зі страхування автотранспортного засобу за договорами КАСКО та ОСЦПВ»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну, з урахуванням усіх інших витрат.

Ціни повинні бути представлені у гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 30 (тридцяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Учасники  тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]  або за номером телефона: (068) 181-93-81. Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом «14» лютого 2024 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

«15» лютого 2024 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!