Громадська організація «Десяте квітня» в рамках проведення тендера року для заключення договору на послуги таксі в м. Харків, запрошує юридичних осіб та фізичних осіб підприємців надати цінові пропозиції по наступним категоріям критеріям:

  • Мінімальний тариф (до 1км)
  • Мінімальний тариф по місту за 1 км
  • Мінімальний тариф за містом за 1км
  • Простій за 1 хв. 

Найменша цінова пропозиція за кожним з критерієм отримає 1 бал. Переможцем тендеру буде визнано постачальника, пропопизія якого отримає найбільшу суму балів за всіма критеріями.

Перелік всіх критеріїв є обов’язковим.

Якщо постачальник не має змоги, або відмовляється надати цінову пропозицію за одним чи кільками критеріями, його пропозиція буде дискваліфікована.

З переможцем тендеру буде укладено договір на послуги таксі терміном до 31.12.2021 року. Оплата послуг повинна здійснюватися тільки у безготівковій формі.

Пропозиції приймаються до 30.03.2021, 23:59 за київським часом, на електронну адресу tenders@dk.od.ua, пропозиції які надійдуть після встановленого терміну до розгляду не приймаються.

Якщо у Вас виникли питання, просимо звертатися на електронну адресу 10april_finance@ukr.net або за телефоном (048)-7660004.