Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація в рамках проекту «Надання міжсекторальної комплексної підтримки ВПО, особам, які повернулись до постійного місця проживання та місцевим громадам в Київській, Харківській, Миколаївській та Херсонській областях», який реалізується у партнерстві з CESVI, за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду (UHF), просить надати тендерну пропозицію на товари, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Запрошення_на_участь_у_Тендері_ITB_02-2024-С.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_02-2024-С.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_02-2024-С.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_02-2024-С.docx

Додаток_4_ Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_02-2024-С.docx

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 15 травня 2024 року на електронну адресу [email protected]

У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю засобів гігієни та назва вашої організації». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток 1) та Фінансової пропозиції (Додаток 2) повинні бути подані в форматі Excel та у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом ФОП/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом ФОП/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона (050) 64-31-827  (Бойко Дарія)

Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. за східноєвропейським часом 14 травня 2024  року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

15  травня 2024 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!