ЯКЩО ВАМ ВІДМОВЛЕНО В ЗВ’ЯЗКУ З ВІДСУТНІСТЮ ЗАРЕЄСТРОВАНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

АБО

 ВИ З ПОВАЖНОЇ ПРИЧИНИ СВОЄЧАСНО ТИМЧАСОВО НЕ ЗМІНИЛИ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ БЕЗ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ

 

 

Увага! Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Заяву  про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до другого туру дня голосування на чергових виборах Президента України 21 квітня 2019 року, тобто до 15 квітня 2019 року включно.

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово виключно на день голосування.

У випадку звернення до органу ведення Державного реєстру виборців виборця, в якого немає зареєстрованого місця проживання, йому пропонується визначити свою виборчу адресу за погодженням із центром обліку, який відповідно до закону веде облік бездомних осіб, або соціальною службою, у складі якої утворено структурний підрозділ для ведення обліку бездомних осіб, або звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого проживання.

Якщо вам відмовлено в зв’язку з відсутністю зареєстрованого місця проживання

або

 ви з поважної причини своєчасно тимчасово не змінили місця голосування без зміни виборчої адреси

РЕКОМЕНДУЄМО

 

ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЮРИСТІВ ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ»

ТЕЛ.: 0993730899

         0685095955

ПРАВОВА ДОПОМОГА НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО

 

 

Згідно ст.274 Кодексу адміністративного судочинства право звернутися з адміністративним позовом про уточнення списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, має кожен, хто має право голосу на відповідних виборах або референдумі.

Адміністративні справи щодо уточнення списку виборців розглядає місцевий загальний суд як адміністративний суд за місцезнаходженням відповідної комісії.

Позовна заява про уточнення списку виборців подається до адміністративного суду без сплати судового збору.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до ч.3 ст.274 КАС України позовну заяву про уточнення списку виборців може бути подано не пізніш як за два дні до дня голосування.