Запрошення до участі у тендері RFP 06-2022 на укладення договору з надання послуг з ремонту приміщення

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом 12 серпня 2022 року

Організація запрошує кваліфікованих постачальників – фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб подати свої пропозиції до участі у тендері з надання послуг з ремонту приміщення за адресою: Одеська обл., с. Приморське, вул. Бесарабська, 7. (Загальна площа 197м2)

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.
Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фраза «ТЕНДЕР RFP 06-2022 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ
Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»
УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!Термін подання: до 23.59 год 12 серпня 2022 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!