Фахівці ГО "Десяте квітня" стали гостями випуску "Інтервʼю дня з Русланом Дроздовим" в ефірі телеканалу Перший Міський. Організацію представили Олександр Пащенко, координатор проєкту ГО "Десяте квітня" в партнерстві з Датською Радою у справах біженців в Україні «Надання первинної та вторинної допомоги громадянам України, що постраждали внаслідок збройної агресії РФ (ВПО, а також непереміщені особи в Одеській та Миколаївській областях)» та Олександра Домбровська, юристка по роботі з особами без громадянства ГО "Десяте квітня" в партнерстві з Агенством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні. 

Як зараз ГО "Десяте квітня" допомагає стати на ноги людям, котрі покинули рідні оселі через війну, куди звернутись, якщо ти біжиш без документів та речей у іншу країну, місто, аби зберегти своє життя, - на ці на багато інших запитань прозвучали відповіді в студії телеканалу. Олександр наголосив на різноплановості діяльності ГО "Десяте квітня" в наданні допомоги: "Практично немає таких категорій справ, в яких ми не можемо допомогти на тій чи іншій стадії".

ГО "Десяте квітня" продовжує надавати допомогу біженцям, внутрішньо переміщеним особам, особам без громадянства та під ризиком безгромадянства. Останній напрямок в умовах повномасштабної агресії рф набув ще більшої актуальності, адже чимало людей, тікаючи від війни, втратили власні ідентифікаційні документи або не маги змоги зареєструвати народження дитини. 

Як завдяки спільним проектам із партнерами організації, а також у співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування вдається надавати безоплатну юридичну, психологічну та соціальну допомогу тим, хто цього потребує, дивіться у випуску "Інтервʼю дня з Русланом Дроздовим" за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=UzIbsZEE3Uc

Нагадуємо, що звернувшись за гарячою лінією ГО «Десяте квітня», ви можете отримати юридичні, соціальні консультації, а також психологічну підтримку. 

Телефонна гаряча лінія: 0800 33 28 58 (дзвінки безкоштовні в межах території України). 

Гаряча лінія у Telegram: https://t.me/TTA_hotline_web