Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю комп'ютерного та мультимедійного обладнання в м.Одесі, запрошує юридичних осіб та фізичних осіб підприємців надати цінові пропозиції по наступним категоріям товарів:

  • 1. Ноутбук (аналог Acer Aspire 7 A715-75G-56AA (NH.Q99EU.009) Charcoal Black (кількість 3)
  • 2. Принтер (струйний, монохромна печать, Wi-Fi, USB 2.0) (кількість 1)
  • 3. Проектор (аналог Epson EB-X51) (кількість 1)
  • 4. Екран для проектора (переносний) (кількість 1)
  • 5. Кронштейн для проектору ( аналог CHARMOUNT PRB55-200 white) (кількість 1)
  • 6. Кабель (аналог Atcom HDMI-HDMI Premium VER 2.1 60HZ 10M чорний) (кількість 1)
  • 7. Маршрутизатор (аналог Xiaomi Mi Router AX1800) (кількість 1)

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари, вказані у Вашій пропозиції. Ціни на товари повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який подав пропозицію згідно з інструкцією, що міститься у цьому Запрошені, та вважається «технічно прийнятною найнижчою ціновою пропозицією».

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 11 жовтня 2021 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на технічне обладнання для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну, з урахуванням вартості доставки у м.Одеса та усіх інших витрат. Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 30 (тридцяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

До вашого листа з пропозицією просимо надати копії реєстраційних документів, що підтверджують реєстрацію юридичної особи або ФОП: виписка, свідоцтво тощо. Реєстраційна_форма_Постачальника.docx

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: a.mainov@dk.od.ua або за номером телефона (048) 766-00-04. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 11 жовтня 2021 року.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом 11 жовтня 2021 року

Завантажити запрощення до участі у тендері RFQ – 03/2021

Форма_для_пропозицій.docx