Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства.

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю побутової техніки, комп’ютерного та технічного обладнання запрошує юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців надати цінові пропозиції по категоріях товарів, що викладені в Запрошенні:

Запрошення до участі у тендері RFQ 08-2023.pdf

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 29 жовтня 2023 року на електронну адресу [email protected]

У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю побутової техніки, комп’ютерного та технічного обладнання»_назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]

Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. за східноєвропейським часом 25 жовтня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

29 жовтня 2023 року