Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні.

Організація запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції на надання послуг з проведення занять української мови та математики для учнів початкових класів у м. Одеса.  

Контракт з переможцем (переможцями) буде укладено на період дії до 31.12.2024 року з можливістю подальшої пролонгації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі в національній валюті гривня.


Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення на участь у Тендері RFP 08-2024.pdf

Додаток № 1 Форма технічної пропозиції RFP 08-2024.xlsx

Додаток № 2 Форма фінансової пропозиції RFP 08-2024.xlsx

Додаток № 3 Реєстраційна форма Постачальника RFP 08-2024.docx

Додаток № 4 Кодекс поведінки постачальника RFP 08-2024.pdf

 

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 14 березня 2024 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою:[email protected].

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

  • Фраза «Проведення занять з української мови та математики для учнів початкових класів у м. Одеса»;
  • назву юридичної особи або ФОП.

 

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток № 1) та Фінансової пропозиції (Додаток № 2) повинні бути подані в форматі Excel та у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом ФОП/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом ФОП/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

24 березня  2024 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!