ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ (запрошення)

ITBU-3-2023

НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

З НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ ТА ВАНТАЖІВ

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

15 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером ЮНІСЕФ в рамках проєкту ««Екстрене реагування на WASH для підтримки дітей та їхніх сімей, включаючи: ВПО, які постраждали внаслідок конфлікту та бойових дій у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях», просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення). 

 

  1. ПОТРЕБИ

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів та вантажів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 01.04.2024 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобілів паливом. Виконання робіт передбачається у залученні водіїїв  у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

 Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 15 червня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення пасажирів та вантажів». Кур’єром тільки до 18-00 години  15.06.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 15.06.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.