Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні.

Організація запрошує кваліфікованих постачальників надати свою пропозицію на придбання сертифікатів торгових мереж для придбання товарів в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Черкаській, Харківській областях.

Контракт з переможцем/переможцями буде укладено на період до 31.12.2024 року з можливістю подальшої пролонгації. Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» планує здійснити закупівлю сертифікатів торгових мереж номіналом 50 грн, 100 грн, 200 грн, 500 грн, 1000 грн, 2000 грн. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг/товарів за цими лотами.


Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_на_участь_у_Тендері_ITB_25_2024.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_25-2024.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_25-2024.xlsx

Додаток_3_Товарна корзина_ITB_25-2024.xlsx

Додаток_4_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_25-2024.docx

Додаток_5_Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_25-2024.pdf

 

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Учасники тендеру можуть подавати ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 12.00 год. за східноєвропейським часом 01 квітня 2024 року

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою:  [email protected].

 

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

  • Фраза «Тендер на придбання СЕРТИФІКАТІВ»;
  • назву юридичної особи або ФОП.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1),  Фінансової пропозиції (Додаток №2), Товарна корзина (Додаток №3) повинні бути подані в форматі Excel (якщо це зазначено у Запрошені) та у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом ФОП/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші Додатки повинні надаватися у відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом ФОП/уповноваженої особи та відбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом 08 квітня 2024 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!