Коли: 23 квітня 2021 року

Де: м. Харків

Учасники: представники громадських об’єднань та активісти Харківської області, які опікуються питаннями ВПО.

Дедлайн подачі заявки: 19 квітня 2021 року включно. Відібрані учасники будуть повідомлені до 20 квітня 2021 року.

Мета: створити платформу для ознайомлення активістів, які опікуються питаннями ВПО, з можливістю розвитку та підтримки їх організаційної спроможності та об’єднання зусиль у вирішенні питань ВПО та громади в цілому.

 

Програма:

10:00 – 10:30 – Реєстрація, вітальна кава

10:30 – 11:00 – Вітальне слово представника Агентства ООН у справах біженців, керівника напрямку підтримки ВПО ГО «Десяте квітня»

11:00 – 11:30 – Презентація діяльності ГО «Десяте квітня» у сфері розбудови організаційної спроможності спільнот ВПО, можливостей підтримки активістів щодо захисту ВПО

11:30 – 12:00 – Презентація діяльності спільнот ВПО Півдня України

12:00 - 13:00 – Виявлення потреб учасників платформи в підтримці в розбудові організаційної спроможності

13:00 – 14:00 – Обід

14:00 – 17:00 – Майстер-клас від Ірини Луговської «Ключ до успішних перемовин»

 

Організатори заходу: ГО «Десяте квітня» за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

Захід є безкоштовним, організатори компенсують вартість проїзду учасникам із області. Захід буде проводитися в малих групах із дотриманням встановлених вимог у зв’язку з ситуацією, яка складається із захворюванням на коронавірус в Україні. За бажанням аппліканти можуть приєднатися до заходу в онлайн форматі, про що необхідно зазначити в аплікаційній формі.  У випадку погіршення епідеміологічної ситуації, захід може бути переведено в онлайн формат.

 

Заповнити аплікаційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefYsGad3oB2ISeij3ww5NdkjBZkHxJUxCTj70Tc7YAi1E_TQ/viewform

Тренер майстер-класу Ірина Луговська - PhD, організаційний коуч, експерт у сфері комунікацій. Коучінгова підтримка комунікацій в соціальних системах, менторинг змін в організаціях, розвиток топ-менеджменту, кар’єрне консультування.

 

Для довідки: Громадська організація «Десяте квітня» є партнером Агентства ООН у справах біженців з 2012 року, надає правову допомогу шукачам притулку та біженцям, внутрішньо переміщеним особам, особам без громадянства та працює в напрямку розбудови організаційної спроможності спільнот ВПО та біженців при співробітництві з державними установами України, іншими українськими, іноземними та міжнародними організаціями.